Stoły prostokątne rozkładane

Stoły prostokątne rozkładane

Sortuj wg:

W tej kategorii znajduje się 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Stoły prostokątne rozkładane

STOŁY PROSTOKĄTNE ROZKŁADANE

Czym charakteryzuje się uniwersalny stół? Na pewno musi mieć regulowany rozmiar! Postaw na stoły rozkładane prostokątne i ciesz się wyborem na lata! Zwyczajowo przyjmuje się, że szerokość, jaka powinna przypadać na jednego użytkownika stołu wynosi przynamniej 60 cm. Chcąc postawić duży stół na co dzień, szczególnie jeśli nie mamy dużej powierzchni do dyspozycji, stół mógłby być za duży i codzienne poruszanie się w około niego, mogłoby okazać się niekomfortowe. Naprzeciw wychodzą stoły rozkładane prostokątne, dzięki którym mamy możliwość dostosowania rozmiaru stołu do aktualnych potrzeb. 

ROZKŁADANE STOŁY PROSTOKĄTNE – UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE

Stoły prostokątne rozkładane wyposażone są w łatwe w obsłudze mechanizmy do rozsuwania, które umożliwiają szybkie powiększenie blatu w bezproblemowy sposób. Gdzie najlepiej się sprawdzą? Małych gabarytów stół rozkładany sprawdzi się w kuchni – wygodnie zjesz szybki posiłek, wypijesz poranną kawę i rozłożysz, kiedy będziesz potrzebował większej przestrzeni blatu roboczego. Stoły prostokątne rozkładane znajdą swoje zastosowanie również w jadalni oraz salonie o dużych i małych powierzchniach. W naszej ofercie znajdą się stoły rozkładane nawet do 4 metrów, które będą idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń o dużych gabarytach. W doborze rozmiaru stołu przed rozłożeniem należy zachować zdrowy rozsądek i umiar. Należy pamiętać, że do stołu dostawiamy krzesła, które zajmują sporo miejsca, więc aby wygodnie z nich korzystać podczas uroczystości, należy zachować odpowiednią odległość między ścianą a krzesłem lub innymi elementami we wnętrzu a krzesłem. 

Stół to centrum spotkań z bliskimi, dlatego tak ważne jest, aby dla każdego znalazło się miejsce podczas uroczystości organizowanych w domu, by móc razem bezproblemowo spożywać posiłki i rozmawiać godzinami. Zadbaj również o komfort przy wielogodzinnej biesiadzie w Twoim domu i zajrzyj do naszej oferty krzeseł, które zaskoczą swym niebanalnym designem i zapewnią wygodę. Jak już wybierzesz wygodne krzesła i odpowiedni model stołu, to rozłóż go, dostosuj długość do ilości gości i krzeseł, nakryj obrusem, dodaj kilka ozdób i stwórz przyjemny klimat, który za pewno zachwyci Twoich gości!

Moje ulubione produkty.