Małe stoły okrągłe do kuchni z krzesłami białe czarne drewniane

Stoły okrągłe do kuchni

Sortuj wg:

W tej kategorii znajduje się 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Stoły okrągłe do kuchni

STOŁY OKRĄGŁE DO KUCHNI Z KRZESŁAMI

W aranżacji kuchni istotne są praktyczne rozwiązania i swoboda ruchu. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar stołu, by nie blokował swobodnego przemieszczania się pomiędzy meblami. Proponujemy drewniane stoły okrągłe do kuchni z krzesłami z delikatnym tapicerowaniem lub całkowicie drewniane. Rodzaj blatu zależy od preferencji klienta. W ofercie mamy stoły z blatami laminowanymi, jak również wykonanymi z płyty MDF pokrytej fornirem, czyli warstwą naturalnego drewna, która zachowuje wszystkie właściwości drewna. Obie opcje dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej do wyboru według własnych preferencji. Często bywa, że stoły kuchenne stają się przedłużeniem blatu roboczego, dzięki któremu możemy ułatwić sobie przygotowanie posiłków. Istotny jest wtedy wybór materiału, z którego wykonany jest blat, aby jednocześnie pasował do reszty mebli kuchennych, ale również był praktyczny, odporny i sprawdził się na lata. 

MAŁE OKRĄGŁE STOŁY DO KUCHNI 

Jeśli ogranicza nas dostępna powierzchnia pomieszczenia, ale jednak bardzo chcemy umieścić stół z krzesłami, to proponujemy wybrać mały okrągły stół do kuchni o przykładowym rozmiarze o średnicy 90 cm. Mały stół jest raczej meblem awaryjnym, nie przyjmiemy przy nim większej ilości gości, ale sprawdzi się świetnie na posiłki „na szybko” - można zjeść szybkie śniadanie, czy wypić poranną kawę. Stół w małej kuchni ze względów praktycznych i funkcjonalnych, nie powinien zajmować dużo miejsca. Jeśli jednak potrzebujesz okresowo na imprezy z bliskimi większego stołu, a w salonie nie możesz takowego postawić, to idealnie sprawdzi się stół okrągły z możliwością rozłożenia. W przypadku stołu okrągłego po dołożeniu wkładek w środek blatu, tworzy się owalny blat, przy którym ze spokojem przyjmiesz większą liczbę gości. 

OKRĄGŁE BIAŁE STOŁY DO KUCHNI

Nie wiesz, na jaki kolor się zdecydować? Masz w kuchni już kilka odcieni drewna i boisz się dodawać kolejnego o innej nazwie? Zamów darmowe próbki kolorystyki drewna i dopasuj najlepszy odcień lub postaw na coś uniwersalnego. Polecamy okrągłe białe stoły do kuchni. Jeśli obawiasz się, że nie trafisz z kolorem, a chcesz zachować spójność w aranżowanym wnętrzu, to doskonałym rozwiązaniem może okazać się wybór białego stołu i krzeseł. Jest to klasyka wyboru i opcja, która zawsze się sprawdzi i na pewno będzie bezpieczna.