DOSTĘPNA KOLORYSTYKA PŁYT LAMINOWANYCH

Nie potrafisz wybrać odpowiedniej kolorystyki blatu? Żaden problem! Udostępniamy wysokiej jakości zdjęcia płyt, dzięki którym wybór kolorystyki mebla stanie się łatwiejszy. W razie dalszych wątpliwości możemy wysłać darmowe próbki płyt lub lepszej jakości zdjęcia wykonane w świetle dziennym.

Uwaga! Płyty w kolorze dąb lancelot oraz dąb lefkas ciemny posiadają charakterystyczne wtrącenia, imitację sęków, rysy i przebarwienia, które są charakterystyczne dla płyt zaprojektowanych w stylu loftowym. 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI BLATÓW LAMINOWANYCH

  • Płyta laminowana jest odporna na działanie wielu czynników działających na mebel podczas normalnego użytkowania. Nie wymaga szczególnej troski.
  • Mocniejsze zabrudzenia należy przecierać, używając lekko zwilżonej, miękkiej ściereczki, z użyciem delikatnych środków (można użyć wodnego roztworu płynu do mycia naczyń lub podobnych łagodnych środków czyszczących).
  • Po przetarciu "na mokro" należy dobrze wytrzeć stół do sucha, szczególnie na krawędziach blatu (tam gdzie łączy się z okleiną). Należy uważać na wodę i wilgoć przy użytkowaniu blatu.
  • Jeśli tylko wyleje nam się woda, należy ją niezwłocznie wytrzeć! Blat nie może być narażony na długotrwałe działanie wody i wilgoci.
  • Brzegi płyty, mimo zabezpieczania ich obrzeżem PCV, ze względu na strukturę budowy płyty, są wrażliwe na ciecze, dlatego wszystkie rozlane ciecze należy natychmiast wycierać do sucha.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Próbki można zamówić poprzez widomość do sklepu, mailowo, telefonicznie lub poprzez gotowy formularz do zamawiania próbek, dostępny na stronie - KLIK.

Tak, próbki są darmowe. Wysyłane są listem priorytetowym Pocztą Polską i dostarczane są w ciągu 1-4 dni roboczych od zamówienia.

Najbardziej naturalnym i najczęściej wybieranym kolorem drewnopodobnym przez naszych klientów jest dąb craft złoty.

Najjaśniejszym odcieniem drewnopodobnym jest dąb sonoma, jest to jasny beżowo-szary odcień.

Na ten moment wykonujemy blaty jedynie w kolorach dostępnych we wzorniku.

Wymieniamy wszystkie kolory wraz z producentem i dokładnym oznaczeniem:

dąb craft złoty - Kronospan (K003 PW)
dąb lancelot - Pfleiderer (R20027)
dąb sonoma - Pfleiderer (R20128)
dąb lefkas ciemny - Pfleiderer (R20134)
marmur - Pfleiderer MARMUR BIANCO (S63051)
beton jasny - Pfleiderer BELLATO SZARY (F76044)
beton ciemny - Pfleiderer SMOOTH CONCRETE BROWN (S60012)
czarny mat - Pfleiderer CZARNY MOLET (U12001)
biały mat - Pfleiderer BIEL ARKTYCZNA (U11027)

DekoriMeble.pl

Znajdź swój wymarzony mebel w wybranym przez siebie stylu, dobierz kolorystykę i odśwież z nami swoje wnętrze.