DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA DEKORIMEBLE.PL?

DekoriMeble.pl to sklep internetowy, oferujący gamę różnorodnych mebli polskiej produkcji, wykonanych z wysokiej klasy komponentów. Skupiający się na produktach jakościowych o ponadczasowym i nowoczesnym designie. Stworzony dla Tych, którzy chcą odmienić swoją przestrzeń i urządzić ją w swoim indywidulanym stylu w rozsądnej cenie.

NASZ GŁÓWNY CEL

Dekorimeble.pl to marka założona kilka lat temu przez zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy od początku za cel nadrzędny stawiało na jakościowe, polskie meble, stworzone w nowoczesnym stylu, zgodnie z panującymi trendami. Jak również zadowolenie klienta z całego przebiegu transakcji. Zaczynając od doradztwa przed zakupem po opiekę i kontakt po złożeniu zamówienia, jak i po otrzymaniu wymarzonego mebla.

Cechuje nas wysoka jakość, indywidualne podejście do klienta oraz produkty na każdą kieszeń!

NASI KLIENCI

Nasi klienci to motor napędowy do naszego działania. Jest nam niezmiernie miło, kiedy dostajemy po zakupie odzew, że dzięki naszym meblom, wnętrze dostało nowego tchnienia, że jest dokładnie takie, jak zostało zaplanowane - wymarzone.

Nie jesteśmy nieomylni, pomyłki zdarzają się każdemu, jesteśmy tylko ludźmi, dlatego pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, informujemy o niepowodzeniach w trakcie realizacji zamówienia i jesteśmy wdzięczni za wyrozumiałość. 

Staramy się zapewnić dobry kontakt z klientem poprzez wiadomości tekstowe, jak i telefoniczne. Jesteśmy zawsze w gotowości, aby doradzić w doborze kolorystyki, stylu mebla, jak również chętnie odpowiemy na techniczne pytania, dotyczące materiałów i komponentów, z których wykonywane są nasze produkty.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia w roli głównej z naszymi meblami, którymi z ogromną przyjemnością dzielimy się na naszej stronie, czy social mediach. #dekorimeble

DekoriMeble.pl

Znajdź swój wymarzony mebel w wybranym przez siebie stylu, dobierz kolorystykę i odśwież z nami swoje wnętrze.