TWÓJ OSTATNI ZAKUP NIE SPEŁNIŁ OCZEKIWAŃ?

Standardowy czas na zwrot wynosi 14 dni od daty otrzymania produktu. Jeśli zwrot Twojego zakupu jest możliwy*, zrobisz to w kilku prostych krokach opisanych poniżej.

JAK WYGLĄDA PROCEDURA ZWROTU? PRZESTAWIAMY W KILKU KROKACH...

Wypełnij formularz zwrotu z oświadczeniem odstąpienia od umowy maksymalnie do 14 dni od otrzymania produktu i wyślij go do nas drogą mailową lub listownie.

FORMULARZ ZWROTU - PDF

lub FORMULARZ ZWROTU ONLINE

Jeśli zwrot w danym wypadku jest możliwy* odpowiemy i potwierdzimy to w wiadomości zwrotnej. Zadamy wtedy pytanie, czy chcą Państwo towar zwrócić samodzielnie zorganizowanym transportem, czy mamy po odbiór wysłać firmę transportowa, która dostarczyła towar.

Jeśli zdecydują się Państwo wysłać towar samodzielnie zorganizowanym transportem, prosimy o maksymalnie dobre zabezpieczenie paczek, najlepiej w oryginalne opakowanie. Prosimy zabezpieczyć poszczególne elementy tak, aby uniknąć zarysowań lub innych uszkodzeń podczas transportu. Wysyłkę prosimy skierować na adres:

MAGAZYN FIRMY MEBTRANS

Piotrówka 14 A, 63-620 Piotrówka

Koszt transportu zwracanego towaru pokrywa klient. Nie odbieramy paczek wysyłanych za pobraniem. Koszt wysyłki własnym transportem pokrywa klient przy składaniu zlecenia transportu w firmie zewnętrznej. 

Jeśli odbiór mamy zlecić naszej firmie transportowej, to my zajmiemy się organizacją. Państwa prosimy o spakowanie towaru najlepiej w oryginalne opakowanie, zabezpieczając poszczególne elementy tak, aby uniknąć zarysowań lub innych uszkodzeń podczas transportu. Koszt transportu zwrotnego stoi po stronie klienta. Zwrot środków pomniejszany jest wtedy o koszt transportu zwrotnego. Poniżej przestawiamy koszty zwrotu za pośrednictwem naszej firmy transportowej.

Stoliki kawowe 100 zł, Stoły do 180 cm długości - 130 zł, Stoły powyżej 180 cm długości - 165 zł, kanapa 190 zł, fotel 125 zł, narożnik 250 zł, zestaw tapicerowany 3+2+1 350 zł, do 2 szt krzeseł 80 zł, 3-4 krzesła 170 zł, zestaw stół z 4 krzesłami 190 zł, zestaw stół z 6 krzesłami 215 zł, zestaw stół z 10 krzesłami 310 zł, Łóżko 220 zł, Materac 140 zł, meble skrzyniowe: do 3 paczek 160 zł, do 6 paczek 245 zł.

Minimum dzień przed planowanym przyjazdem firma transportowa skontaktuje się i przybliży godziny przyjazdu kierowcy. Czas organizacji transportu wynosi do około 2 tygodni od momentu zgłoszenia decyzji o zwrocie produktu.

Zwrot należności następuje niezwłocznie, najpóźniej do 14 dni od dostarczenia paczki, po jej sprawdzeniu i weryfikacji pod względem ilościowym i jakościowym.

UWAGA! Zwrot pełnej należności wykonywany jest w momencie, kiedy produkt nie nosi śladów użytkowania i jego stan jest zgodny z otrzymanym od nas. Jeśli towar został rozpakowany i nie posiadają Państwo oryginalnego opakowania, wtedy należy w staranny i dokładny sposób opakować towar do wysyłki, pod warunkiem, że produkt nosi wyłącznie ślady korzystania, które nie wykraczają poza zakres czynności wymaganych do stwierdzenia charakteru, kompletności, cech czy funkcjonowania produktu. Jeśli jednak został on przez Państwa uszkodzony lub nosi ślady użytkowania, nie będzie on podlegać zwrotowi w pełnej należności. W tym wypadku klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru, które wynika ze złego obchodzenia się z produktem w sposób wykraczający zapoznanie się z meblem.

Dlaczego proponujemy Państwu zwrot towaru za pośrednictwem współpracującej z nami firmy transportowej? Ponieważ jest to firma specjalizująca się w przewozie produktów gabarytowych o dużej wadze, do których niewątpliwie należą meble. Firma ta dba o paczki i występuje bardzo małe prawdopodobieństwo uszkodzenia paczek w odróżnieniu do tego, jak to bywa w przypadku popularnych firm kurierskich.

*Ograniczenia prawa do odstąpienia. Nie przyjmujemy zwrotów towarów nieprefabrykowanych tj. rzeczy wyprodukowanych na indywidualne zamówienie kupującego. Dotyczy to mebli tapicerowanych: sof, kanap, łóżek, narożników czy krzeseł, które od początku do końca produkowane są pod zamówienie klienta.

Pełna treść regulaminu znajduje się tutaj: REGULAMIN

ADRES DO NADANIA PACZKI:

MAGAZYN FIRMY MEBTRANS
Piotrówka 14 A,
63-620 Piotrówka

ADRES DO NADANIA PACZKI:

MAGAZYN FIRMY MEBTRANS
Piotrówka 14 A,
63-620 Piotrówka

Kontakt telefoniczny

+48 724 276 599

Kontakt mailowy

reklamacje@dekorimeble.pl

Infolinia czynna

Pn-pt 8:00-16:00

DekoriMeble.pl

Znajdź swój wymarzony mebel w wybranym przez siebie stylu, dobierz kolorystykę i odśwież z nami swoje wnętrze.