NIEZBĘDNE INFORMACJE O DOSTAWIE MEBLI

W naszym sklepie masz gwarancję darmowej dostawy na terenie Polski! Darmowa dostawa mebli gabarytowych nie obejmuje wniesienia.

SZCZEGÓŁY DARMOWEJ DOSTAWY MEBLI:

Meble dostarczamy za pośrednictwem lokalnej firmy transportowej lub kuriera. W zależności od wielkości paczek. Meble gabarytowe takie jak szafy, kanapy, narożniki wysyłane są mniejszą firmą transportową bez usługi wniesienia. Meble mniejsze, jak małe stoły, małe stoliki kawowe, wysyłamy za pośrednictwem kuriera Inpost lub DPD.

WIĘKSZYCH GABARYTOWYCH MEBLI BEZ WNIESIENIA:

 • Usługa transportowa nie obejmuje usługi wniesienia ani montażu! Meble posiadają instrukcję do samodzielnego montażu.
 • Dostawy odbywają się codziennie w godzinach między 6:00 a 23:00 w sposób "wiązany" (kierowca dostarcza towary punkt po punkcie), przez co niestety nie ma możliwości wybrania godziny dostawy.
 • Każdy klient informowany jest telefonicznie o dostawie na dzień lub dwa dni przed dostawą.
 • Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo kierowców oraz prawo pracy, usługa transportu nie obejmuje wniesienia przesyłek. Pomoc przy wniesieniu jest kwestią do dogadania się bezpośrednio z kierowcą.
 • Kierowca podjeżdża najbliżej miejsca rozładunku jak tylko to możliwe, zachowując przy tym wszelkie względy bezpieczeństwa oraz przepisy o ruchu drogowym i wydaje towar z pojazdu.
 • Prosimy o sprawdzanie towaru przy kierowcy. W momencie wykrycia wad w towarze kierowca sporządzi protokół reklamacyjny - jest to najszybsza droga w rozpatrzeniu reklamacji.
 • W przypadku, kiedy klient po potwierdzeniu terminu dostawy nie odbierze mebli, a będą już w trasie, koszty kolejnej dostawy pokrywa kupujący.
 • Informujemy również, że zamówienia złożone w okresie przedświątecznym lub urlopowym (lipiec/sierpień), mogą się nieznacznie wydłużyć.

MNIEJSZYCH MEBLI W PACZKACH DO 30 KG:

 • Kurier podjeżdża pod wskazany w zamówieniu adres. Podejmuje dwie próby dostarczenia.
 • O nadaniu paczki informujemy mailowo i wysyłamy numer do śledzenia.
 • Dostawy odbywają w dni robocze zazwyczaj od 8:00 do 20:00 (w zależności od pracy kuriera w danym rejonie).

Infolinia Inpost:

📞  +48 722 444 000

📞 +48 746 600 000

Dostępność Infolinii
poniedziałek – piątek 7:00–22:00
sobotę 8:00–20:00
niedziele 8:00 - 18:00
Święta 8:00 - 16:00

Infolinia DPD:

📞 +48 22 577 55 55 

📞 801 400 373*

Telefoniczna Obsługa Klienta w Contact Center DPD Polska (Infolinia) czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00.

*opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa odbywa się wyspecjalizowanym transportem. Korzystamy z usług lokalnej firmy transportowej lub znanych kurierów (w przypadków mniejszych produktów). Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z dostawą czy produktem, jesteśmy do dyspozycji telefonicznie lub mailowo.

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa odbywa się wyspecjalizowanym transportem. Korzystamy z usług lokalnej firmy transportowej lub znanych kurierów (w przypadków mniejszych produktów). Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z dostawą czy produktem, jesteśmy do dyspozycji telefonicznie lub mailowo.

Kontakt telefoniczny

+48 515 232 329

Kontakt mailowy

sklep@dekorimeble.pl

Infolinia czynna

Pn-pt 8:00-16:00

DekoriMeble.pl

Znajdź swój wymarzony mebel w wybranym przez siebie stylu, dobierz kolorystykę i odśwież z nami swoje wnętrze.